Movies
Ratings
40
Ant-ManRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
ChefRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5