Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 0.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5- 유희왕 2기Rated ★ 5.0
- KeroroRated ★ 4.0
- Sgt. Frog OtsuRated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.5