Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5