Series
Ratings
185
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0