Movies
Ratings
100
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
The CatRated ★ 2.0
Death Becomes HerRated ★ 1.0
Land of the DeadRated ★ 1.0
High TensionRated ★ 1.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
Wrong TurnRated ★ 1.0
PsychoRated ★ 2.0
Dead EndRated ★ 2.0
Planet TerrorRated ★ 1.0
The ThingRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 2.0
PossessedRated ★ 2.0
Cube ZeroRated ★ 1.0
Saw IVRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
30 Days of NightRated ★ 1.0