Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 1.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 3.0
When Brendan Met TrudyRated ★ 1.0
Ghosts of Girlfriends PastRated ★ 3.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
K-On! The MovieRated ★ 1.0
Ninja ScrollRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 2.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 2.0