Movies
Ratings
112
TitanicRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
SleepRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0