Series
Ratings
40- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Nightmare TeacherRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Love NaggersRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 1.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5