Movies
Ratings
514
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0