Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
1408Rated ★ 3.0
ChampRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 2.0
StokerRated ★ 3.0