Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0