Series
Ratings
37
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
Korea No.1Rated ★ 4.0
She Would Never KnowRated ★ 3.0
QueendomRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
TomorrowRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5