Titles you rated
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 3.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.0
PaulRated ★ 2.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 2.5
Aachi and SsipakRated ★ 3.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 3.0
Scream 2Rated ★ 3.5
The TownRated ★ 3.0
Never Say Never AgainRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.5- The SpyRated ★ 3.5
Out LiveRated ★ 2.5
Street KingsRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.5