Series
Ratings
45
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
Bloody HeartRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0