Titles you rated
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
GarfieldRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0