Movies
Ratings
313
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
JuniorRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
John QRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Man with the Golden GunRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.5