Series
Ratings
60
D.P.Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 1.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
WATCHERRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0