Titles you rated
QuickRated ★ 3.0
RentRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0