Series
Ratings
130
WestworldRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
IN-SEOUL Season 1Rated ★ 4.0
IN-SEOUL Season 2Rated ★ 3.5
The Temperature of Language: Our NineteenRated ★ 3.0
The Best EndingRated ★ 4.0
Flower Ever AfterRated ★ 4.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 4.0- YellowRated ★ 3.5
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 4.0
Ending AgainRated ★ 3.5