Titles you rated
Japan SinksRated ★ 2.0
DaylightRated ★ 5.0
Dante's PeakRated ★ 5.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 1.0
WarRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0