Movies
Ratings
128
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5