Titles you rated
At the BenchRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0