Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 0.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 0.5
Edward ScissorhandsRated ★ 0.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 0.5