Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0