Movies
Ratings
31
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0