Series
Ratings
38
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
MononokeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5- DopesickRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 1.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 1.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0