Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 1.0
LucyRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 1.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.0- WishRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.5
CrossingRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 1.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0