Movies
Ratings
389
MinionsRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5