Series
Ratings
233
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Tying the Knot with an Amagami SisterRated ★ 2.0
Tadaima, OkaeriRated ★ 3.0
The BoyfriendRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.0
더 인플루언서Rated ★ 3.5
PenguindrumRated ★ 5.0
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.0