Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5