Movies
Ratings
287
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 1.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0