Series
Ratings
85
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
CassandraRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.5