Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0- Lee Seung Yoon Concert Docking: LiftoffRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5