Movies
Ratings
365
A Woman Under the InfluenceRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
UpgradeRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5