Movies
Ratings
342
The Dream SongsRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Listen to LightRated ★ 0.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Young Adult MattersRated ★ 1.5
The MayorRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Artist: RebornRated ★ 3.5