Titles you rated
 My NameRated ★ 4.0 My NameRated ★ 4.0
 Splash Splash LoveRated ★ 5.0 Splash Splash LoveRated ★ 5.0
 Sex EducationRated ★ 5.0 Sex EducationRated ★ 5.0
 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0 It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0 13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
 Movie RoomRated ★ 4.0 Movie RoomRated ★ 4.0
 When the Camellia BloomsRated ★ 4.0 When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
 The Good PlaceRated ★ 4.0 The Good PlaceRated ★ 4.0
 Be MelodramaticRated ★ 5.0 Be MelodramaticRated ★ 5.0
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
 The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0 The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
 The Light in Your EyesRated ★ 5.0 The Light in Your EyesRated ★ 5.0
 D.P.Rated ★ 4.0 D.P.Rated ★ 4.0