Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
WaywardRated ★ 3.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Dreaming Of Cinde Fxxxing RellaRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 5.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0