Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
American VandalRated ★ 4.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.5