Movies
Ratings
72
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Cruel Winter BluesRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
BeatRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0