Titles you rated
Ushio and ToraRated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0