Movies
Ratings
102
ElementalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
The HostRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0- The Man Who LaughsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0- HeroRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
HuntRated ★ 0.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
Swag Age: Shout Out, Joseon!Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0