Series
Ratings
95- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0- Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5