Movies
Ratings
492
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.5
YoungjuRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
ColetteRated ★ 4.0
Everybody KnowsRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5