Movies
Ratings
79
Death RaceRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0