Movies
Ratings
206
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0