Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 2.0
The PacificRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0