Titles you rated
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
 Beauty and the BeastRated ★ 2.5 Beauty and the BeastRated ★ 2.5
 The Maze RunnerRated ★ 2.5 The Maze RunnerRated ★ 2.5
 Monsters, Inc.Rated ★ 3.0 Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
 RunRated ★ 2.5 RunRated ★ 2.5
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
 Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0 Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0
 Finding DoryRated ★ 2.0 Finding DoryRated ★ 2.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5 Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
 Let the Right One InRated ★ 2.0 Let the Right One InRated ★ 2.0
 Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5 Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
 MasqueradeRated ★ 2.5 MasqueradeRated ★ 2.5
 The FounderRated ★ 3.5 The FounderRated ★ 3.5
 The ShamelessRated ★ 2.5 The ShamelessRated ★ 2.5
 Bird BoxRated ★ 2.0 Bird BoxRated ★ 2.0
 Sing StreetRated ★ 2.5 Sing StreetRated ★ 2.5
 FrozenRated ★ 3.0 FrozenRated ★ 3.0
 Intimate StrangersRated ★ 2.0 Intimate StrangersRated ★ 2.0
 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
 How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0 How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0