Series
Ratings
181
Everyday HostRated ★ 3.5
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 2.5
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
WITCH WATCHRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 2.0
Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0