Titles you rated
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0