Titles you rated
Twenty AgainRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 1.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0- I'm Dying SoonRated ★ 5.0
- Cupid FactoryRated ★ 3.0
- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0